TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Běkodo 2016 - 10. kolo a celkem

Publikováno 23.06.16, BěKoDo

Na tratích kolem Doubravky probíhá 30. jubilejní ročník Běkoda. Výsledky 10. i předchozích kol: ... číst celé

Mladé Běkodo 2016 - 3. kolo

Publikováno 16.06.16, BěKoDo

Nový, již 13. ročník závodů pro mládež pokračoval na tratích kolem Doubravky. Výsledky: ... číst celé

17. ročník Memoriálu Oldy Pekárka

Publikováno 04.06.16, BěKoDo

Výsledky 17. ročníku Memoriálu Oldy Pekárka: ... číst celé

Běháme s mapou a busolou - 2. závod

Publikováno 10.04.16, Orientační běh

Pořadatelé z oddílu orientačního běhu uspořádali v neděli 2. závod OB pro veřejnost, kterého se tentokrát zúčastnila přes stovka závodníků, především z oddílu běžeckého lyžování. Přesto, že většina dětí běžela ... číst celé

Supercross Boží Dar

Publikováno 28.03.16, Běžecké lyžování, příloha: 2016-03-28-Supercross-2016.pdf

Tradiční závěr sezóny v podobě běžkařského supercrossu se uskutečnil na Božím Daru o Velký pátek. Bohužel pouze 5 závodníků Lokotky si našlo se svými rodiči k účasti na krásných závodech. Velká pochvala patří Jendovi ... číst celé

Český pohár v běhu na lyžích 2016

Publikováno 20.03.16, Běžecké lyžování

Víkendové závody MČR na Horních Mísečkách stanovily konečné pořadí v ČP v běhu na lyžích ve všech věkových kategoriích. V kategorii staršího žactva r. nar. 2003 uspěla vynikajícím 2. místem Viktorie Vágnerová. 14. ... číst celé

MČR dorostu a dospělých Horní Mísečky

Publikováno 19.03.16, Běžecké lyžování

Závěrečným Mistrovstvím republiky skončila sezóny lyžařů-běžců na Horních Mísečkách. Účastí v semifinále sprintu volně v pátek završily úspěšnou sezónu mladší dorostenka Katka Radová a starší dorostenka Magdalena ... číst celé

ČP dorostu v běhu na lyžích Praděd

Publikováno 13.03.16, Běžecké lyžování

Výborných výsledků dosáhli naši zástupci na ČP dorostu a juniorů na Pradědu v závodě na 6/8/12 km klasicky: 5. mezi staršími dorostenkami byla Majda Žižková, mladší dorostenka Zuzka Matějková dosáhla na vynikající 6. místo ... číst celé

KP žactva Úkr v běhu na lyžích

Po závěrečném závodě KP pořádaném Baníkem Osek na Novém Městě byl uzavřen Krajský pohár žactva v běhu na lyžích pro rok 2016. Ve svých kategoriích dokázali zvítězit a krajskými přeborníky se stali: předškolák Vít ... číst celé

Osecká patnáctka-Krajský pohár v běhu na lyžích

Publikováno 12.03.16, Běžecké lyžování, příloha: 2016-03-12-O15-2016.pdf

V přeloženém termínu a na náhradních tratích uspořádali pořadatelé z Baníku Osek poslední krajský pohárový závod. Na závodníky čekaly náročné tratě nad nádražím v Novém Městě v Kr.h., upravené tak, jak to sněhové ... číst celé

Český pohár a finále Hledáme nové talenty v běhu na lyžích žactva Horní Mísečky

Publikováno 06.03.16, Běžecké lyžování

Dočkali jsme se zlata ! V takovém počtu ještě závodníci TJ Lokomotiva Teplice na republikových závodech v běhu na lyžích nestartovali. Uplynulý víkend se 18 závodníků kategorie mladšího a staršího žactva vydalo se svými ... číst celé

Telnická patnáctka

Publikováno 05.03.16, Běžecké lyžování

Značné úsilí pořadatelů ze SKP Sever Ústí nad Labem umožnilo v sobotu uspořádání jednodenních závodů na Adolfově na náhradních tratích. Závodů se zúčastnil omezený počet závodníků, protože část žactva byla na ... číst celé

ČP v běhu na lyžích - Junior Cup Jablonec n/N.

Publikováno 28.02.16, Běžecké lyžování

Naši dorostenci a juniorka Pavlína Králová bojovali uplynulý víkend v Českém poháru v Jablonci. Právě Pavlínce se povedl sobotní závod volnou technikou na 6 km, ve kterém obsadila skvělou 2. příčku. Další výborné výsledky ... číst celé

Vitamínovo-čokoládové závody Boží Dar

Publikováno 27.02.16, Běžecké lyžování, příloha: 2016-02-27-Vit-Čoko-2016.pdf

V letošní zimě extrémně chudé na sníh jsme uvítali pozvání "Slovaňáků" okolo trenéra Honzy Nováka k účasti na narychlo uspořádaných závodech pro žákovské kategorie. Přesto, že se závody svolaly na poslední chvíli, ... číst celé

MČR žactva v běhu na lyžích Nové Město na Moravě

Publikováno 21.02.16, Běžecké lyžování

10 starších žáků a žákyň reprezentovalo teplický oddíl běžeckého lyžování na Mistrovství ČR v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě. Vysočina Aréna přivítala závodníky dobře připravenými tratěmi, které však byly ... číst celé

Český pohár žactva v běhu na lyžích Vrchlabí

Publikováno 07.02.16, Běžecké lyžování

Výprava 8 starších žáků reprezentovala uplynulý víkend běžkaře teplické Lokomotivy v Českém poháru v běhu na lyžích ve Vrchlabí. Na uměle zasněžených tratích v areálu Vejspachy se závodníci v sobotu utkali v závodech ... číst celé

MČR dorostu a ČPu a dospělých Boží Dar (Oberwiesenthal)

Publikováno 31.01.16, Běžecké lyžování

V dnešním prologu MČR dorostu a ČP dospělých v Oberwiesenthalu (přeloženo z Božího Daru) na 2/3 km volně se nejvíce dařilo mladší dorostence Kátě Radové, která obsadila se ztrátou 27,30 s 7. místo. 11. byla starší dorostenka ... číst celé

36. ročník Krušnohorské třicítky

Publikováno 24.01.16, Běžecké lyžování

Po letech slušné sněhové podmínky v tradičním posledním lednovém víkendu umožnily uspořádat závod na plném 15 km okruhu. Bohužel účast závodníků byla oproti minulým letů nízká, lze jen spekulovat o důvodech. Vítězem na ... číst celé

Malá krušnohorská třicítka

Publikováno 23.01.16, Běžecké lyžování

16. ročník Malé K30 volnou technikou a dětské závody klasicky na 5 a 1 km byly připraveny na sobotu 23.1. V závodě volnou technikou na 15 km zvítězil mezi muži Daniel Šlechta a mezi ženami domácí Pavlína Králová. Závod ... číst celé

Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže Ústecký kraj

Publikováno 21.01.16, Běžecké lyžování

6 zástupců oddílu: Viktorie Vágnerová, Filip Háněl, Vojtěch Veselý, Kateřina Lázničková, Nela Žilinská a Václav Vágner reprezentovalo oddíl i Ústecký kraj na Hrách VII. zimní olympiády dětí a mládeže, kterou pořádal ... číst celé

MČR dorostu a dospělých Nové Město na Moravě

Publikováno 17.01.16, Běžecké lyžování

Naši dorostenci a juniorka Pavlínka Králová zahájili republikovou závodní sezónu na MČR dorostu a dospělých ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Dnes jeli všichni závody klasickou technikou na 4/5/7,5 km. Výborně ... číst celé

Memoriál Radky Máchové-KP v běhu na lyžích

Publikováno 16.01.16, Běžecké lyžování

Letošní ročník MRM se pořadatelé z oddílu běžeckého lyžování rozhodli uspořádat na již částečně připravených tratích golfového areálu Cínovec, kde se následující týden konají závody Her VII. zimní olympiády dětí a ... číst celé

Zahajovací závod Golf Cínovec

Publikováno 09.01.16, Běžecké lyžování

Přeložený závod v běhu na lyžích byl zároveň nominačním pro kategorie ml. a st. žactva na Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže. Výsledky: ... číst celé