TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Telnická patnáctka

Publikováno 05.02.17, Běžecké lyžování

Další závod Krajského poháru v běhu na lyžích uspořádali pořadatelé z SKP Sever Ústí n/L. na Adolfově. Jelo se klasicky s intervalovými starty. Ráno byla sice ještě mlha, k polednímu se však slunce naplno prodralo mlhou. A jelikož i sníh byl zprvu zmrzlý a později firnový, nezbylo než poprvé tuto zimu mazat klistry. S tratí se všek většina našich závodníků poprala s bojovností a tak jsme mohli oslavit 6 vítězství: našich předškoláků Otíka Vágnera a Aničky Hlisníkové, minižákyně Nikolky Žilinské, nejmladších žáků Marušky Boháčkové a Matěje Macholda a mladšího žáka Vašíka Vágnera. Na "bedně" dále skončili: Tonička Špalková, Kuba Švarc, Hanička Gaislerová, Adélka Čermáková, Mikuláš Kotz, Agáta Čadková, Bára Polanská a Ondra Čermák.I ostatní podali výborné výkony.Gratulujeme!

Nedělní závody na Adolfově se opět našim závodníků povedly. Až po mladší žactvo děti předváděly svoji obratnost na lyžích. Nejšikovnější ze všech ve svých kategoriích byli Otík Vágner, Tonička Špalková, Kuba Švarc, Nikola Žilinská a Matějové Machold a Holka. Starší žáci a dorost jeli závody ve skiatlonu, což znamená přezutí z klasiky na bruslení. Mezi staršími žákyněmi zvítězila Anička Bradáčová. Jim i všem ostatním závoďáků gratulujeme k pěkným výkonům !