TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Český pohár žactva v běhu na lyžích Vysoké n/J.

Publikováno 22.01.17, Běžecké lyžování

Výborně vstoupila do prvního dne Českého poháru staršího žactva ve Vysokém n/J. naše děvčata. Obratnostní závod CC Cross, se jel systémem kvalifikace a následně nejlepších 5 závodníků postupovalo do finále A a závodníci z 6.-10. místa do finále B. Výborně se prezentovala Viktorka Vágnerová, která po vítězství v kvalifikaci jen velmi těsně prohrála ve finále A se svou již tradiční rivalkou Nellou Benešovou z Harrachova, "na svém " zůstala Míša Moučková, která i přes pád obhájila ve finále B 8.místo z kvalifikace.
Výborně děvčata !
1.ČP Vysoké starší žactvo den druhý: Dnes byl na programu intervalový závod klasickou technikou. Jako první se z našich závodnic vydala na trať Nela, která se zároveň postarala o největší překvapení dne, když v konkurenci 44 závodnic obsadila fantastické 13. místo. Toto umístění ještě vylepšila Míša, která téměř vyrovnala své maximum z loňské sezóny (10.místo) a skočila 11. Přestože Viki nechala na trati vše, tak to o 8 sekund nestačilo pouze na Benešku, a tak si Vikča veze z Vysokého dvě stříbrné medaile. Mates Prokůpek se také oproti loňské zimě zlepšil a dosáhl na 24.místo. Závod se nepodařil Ondrovi, který skončil 41. Přeji všem závodníkům, aby forma dál stoupala k našemu vrcholu, což je MČR v Rýmařově a naší velice početné marodce rychlé uzdravení a brzké plné nasazení v tréninku.