TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Osecká patnáctka a team sprint Nové Město v Kr.h.

Publikováno 26.02.17, Běžecké lyžování

V sobotu byly individuální závody KP zakončeny závody na náročných "oseckých" okruzích na tratích nad novoměstským nádražím. Všechny závodníky musíme pochválit za bojovné výkony, zejména ty nejmenší. Některým závodníkům prudké výjezdy a technické sjezdy činily potíže, jiní se s tratí poprali lépe a umístili se v popředí výsledkové listiny.
Zmíníme jen vítěze svých kategorií, kterými se stali: předškoláci Tonička Špalková a Maytáš Veselý, minižáci Nikolka Žilinská a Kuba Švarc, mladší žák Vašík Vágner, mladší dorostenec Matouš Kotz a starší dorostenec Michal Kotz. Gratulace!
Neděle pak patřila team sprintu dvojic, který zakončil sérii závodů Ústeckého KSL. Opět se jelo klasicky. Trenéři tentokrát postavili do štafet dvojice vytvořené na základě včerejších závodů tak, aby byly týmy co možná vyrovnané. A tak se na stupně vítězů dostali i ti, kterým se to často nestává.
V kategori minižákyň zvítězila kombinovaná štafeta LOTE+BAOS s naší Johankou Kučerovou, další místa obsadily také naše štafety. Minižáky vyhráli Kuba Švarc s Vítkem Veselým, v kategorii nejml. žákyň obsadily naše štafety 2. a 3. místo, mezi nejml. žáky si 3. místo vybojovali Janové Špalek a Hlisník, první dvě místa obsadily naše štafety i v kategorii mladších žákyň (Ella Navrátilová a Agáta Ječná), kategorii mladších žáků ovládla dvojice Jakub Křivohlavý a Mikuláš Kotz. Mezi starším žactvem zvítězily dvojice Míša Moučková-Kačka Lázničková a Matěj Prokůpek-Pavel Králik.