TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Finále ČP st. žactva a seriálu Hledáme nové talenty Jablonec n/N.

Publikováno 05.03.17, Běžecké lyžování

Skvělý úspěch naší výpravy ve finále ČP a seriálu Hledáme nové talenty v Jablonci.
V nabité konkurenci lyžařů z celé republiky, kdy v každé kategorii startovalo 50-60 závodníků zvítězila v sobotním klasickém závodě Viktorka Vágnerová, 3. byl Matěj Holka a 5. místo vybojoval Vašek Vágner. Výborně!
Také ostatní zabojovali: I. VT si vyjeli starší žáci Matěj Prokůpek a Pavel Králik svým 14. a 15. místem a také 14. místem Míša Moučková a 19. Anička Bradáčová, mezi r. 2005 také 14. Nela Žilinská. 17. Byl Kryštof Tománek.
Mezi mladšímy žáky také vynikl 5. místem a vyjetou I. VT Václav Vágner, 14. byl Mikuláš Kotz a 16. Barbora Polanská.
Úspěšný víkend na finále ČP staršího žactva v běhu na lyžích v Jablonci završila v neděli Viki Vágnerová opět zlatem ! V závodě volnou technikou s překážkami na 1,1 km stejně jako včera dokázala porazit všechny své soupeřky a obsadila tím také 2. místo v letošním Českém poháru starších žákyň r. 2003 v běhu na lyžích.
Skvělý úspěch naší cílevědomé závodnice !
Výborné je i 11. místo Vaška Vágnera, 14. Báry Polanské, 16. Matěje Holky a 18. Mikiho Kotze.