TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Hančův memoriál v běhu na lyžích

Publikováno 26.03.17, Běžecké lyžování

Závěrečné závody sezóny absolvovalo 5 našich děvčat v rámci MČR dorostu a dospělých na Mísečkách.
CC crossu se zúčastnily 2 mladší dorostenky, Zuzka Matějková se probojovala z kvalifikace do finále B, kde 4. místem potvrdila 9. příčku z kvalifikace, Terka Macholdová skončila 2. ve finále D, tedy celkem na 17. místě.
Ve štafetách v rámci MČR-Hančova memoriálu nás reprezentovala štafeta žen a juniorek, ve které se spolu s Majdou Žižkovou do lyžařských kombinéz opět po delší době oblékly Pavlína Králová a Tereza Běhounková. Přesto, že se děvčata bila jako lvice, obsadila štafeta poslední, šesté místo.
Mladší dorostenky Terka Macholdová a Zuzka Matějková závodily za štafetu Ústeckého kraje spolu s oseckou Kačkou Dvořákovou a obsadily 8. místo.
Závěrečný závod čeká ještě zítra na Majdu Žižkovou, a to 15 km klasicky.
V závěrečném závodě sezóny na 15 km klasicky obsadila Majda Žižková mezi juniorkami 5. místo.