Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Štít Krušných hor 2018

Publikováno 07.01.18, Běžecké lyžování

O víkendu se výprava více než 35 závodníků zúčastnila výborně obsazeného závodu Štít Krušných hor na Božím Daru. Závodníci od předškoláků až po dorost si porovnali výkonnost s více než 230 soupeři z Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje. Pro kategorie mladšího, staršího žactva a mladšího dorostu byly závody zároveň poslední možností jak se nominovat do krajské reprezentace pro ZODM.
Výkonnost prokázala většina dětí dobrou, řada z nich vystoupila na stupně vítězů. Zlato v sobotním závodě volně vybojovali Jonáš Kabát, Nikola Žilinská a Kryštof Háněl, druhý byl Jakub Švarc a třetí Viktorie Vágnerová.
Také v nedělní klasice se nám dařilo. Opět vyhráli Jonáš Kabát a duo nejmladších žáků Nikola Žilinská a Kryštof Háněl, ke kterým se přidal i skvělým výkonem i mladší žák Matěj Holka. Druhý byl Václav Vágner, třetí pak Tereza Macholdová.
Někteří další také překvapili výbornými výkony...