Výsledky závodů TJ Lokomotiva Teplice


Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Babylon cup Liberec

Publikováno 07.10.18, Šerm

Tento víkend si plně zaslouží pojmenování - Víkend plný šermu- junioři , kadetky/žačky a seniorky/ juniorky v Praze a babylon cup v Liberci , kde šermují mladší žáci s jedním ročníkem žáků a bodují pouze mladší žáci.
Do Liberce vyjela pětka teplických šermířů. Dan Vach, který díky nastavenému systému jel " na trénink" a Ondřej Šimůnský, Jakub Kukaň, Martin Holan, Jan Gailser, kteří čekali kdy potkají ročníky 2005 a pravděpodobně skončí.
Dan Vach si došel, až do bojů o finálovou osmičku, kde měl skvělého soupeře Ondru Procházku z Bělé p. B. Zápas byl docela vyrovnaný, Dan se držel a bojoval. Úspěšnější byl Ondra, který nakonec Babylon cup vyhrál - gratulujeme. Dan obsadil výborné 13. místo. Do "32" se probojoval na 21. místo Jakub Kukaň, asi roli sehrálo sebevědomí v nové CZE masce B-). Ondra Šimůnský si vybojoval "64" a zůstal na 35. místě. Do "64" se ještě vešel Honza Gaisler. Honza se lepšil zápas od zápasu a vybojovaná eliminace jistě přispěla k jeho zkušenostem. Bral výborné 62. místo. Martin Holan měl také splněno - nebyl poslední. Obsadil 70. místo a hlavně bojoval a ustál i prohry a přichází na to, že časem se zlepšuje a průběžně se musí učit. Tolik Babylon cup. Všem děkuji za reprezentaci a Vaškovi Krognerovi za obětovanou sobotu k soudcování. Jen chyběla kravata...


zpět na přehled