Výsledky závodů TJ Lokomotiva Teplice


Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Teplický kordík 2018

Publikováno 13.10.18, Šerm

Náš teplický oddíl sportovního šermu TJ Lokomotiva Teplice pořádal již 6. ročník teplického kordíku. Šermovali ti nejmenší - kategorie mini žáků a mini žaček. Hostitelé byli Petra Vondráčková Vlček a Jiří Beneš v jejich Sportcentru Trnovany. Místo badmintonu v sobotu kraloval v hale sportcentra sportovní šerm.
Přijeli závodníci z 11 oddílů z celé ČR - 42 kluků a 15 děvčat. Na začátku turnaje všem popřáli hodně úspěchů hejtman Ústeckého kraje pan Oldřich Bubeníček, předseda Českého šermířského svazu pan Oldřich Kubišta a náměstek primátora města Teplic pan Hynek Hanza. Zároveň si v rámci návštěvy prohlédli stavbu nové haly pro sportovní šerm, která bude stát v areálu sportcentra Trnovany v ní svou činnost šermíři zahájí příští září.
Turnaj probíhal v příjemné sportovní atmosféře. Zlato za kluky si odvezl Jonáš Waller z SC Praha a za děvčata vezla zlato Natálie Coufalová z Dukly Olomouc.
V Teplicích zůstaly dva poháry a to zásluhou Václava Krognera jr. za 6. místo a Filipa Kadeřábka za 8. místo. Děkujeme za reprezentaci a skvělý výsledek.
Poděkování si zaslouží organizační tým teplických nadšenců.


zpět na přehled