Výsledky závodů TJ Lokomotiva Teplice


Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Velká cena Dukly Olomouc

Publikováno 02.12.18, Šerm

V první adventní neděli se konal turnaj kadetek / žaček. za náš oddíl TJ Lokomotiva Teplice vyrazily Gábina Aigermanová, Katka a Lenka Weisovy a na svou premiéru vyjela Sabina Šumová.
Sabina si turnaj užila a pěkně si zašermovala v eliminaci o "32" , kdy měla stav 9.15. Žačky Katka a Lenka Weisovy se dokonce probojovaly před bránu "16". Za zmínku jistě stojí, že Katka se v kadetkách po tomto turnaji umístila v žebříčku na 20. místě. V kategorii žaček se Katka umístila na 10. a Lenka na 12. místě.
Gábina se svým trenérem Frantou Aigermanem zažila jízdu. Ráno to vypadalo na paralen a brufen, ale nakonec z toho byla parádní jízda přímou linkou do osmičky. Pak Gábina vyhrála 4 a pak boj o 2 a jediné co nevyšlo byl boj o zlato. Gábina přivezla stříbro a tím si potvrdila svou účast v únoru na mistrovství Evropy v Itálii. Gábino a Fando díky za skvělou reprezentaci.
Aigermanů zvolili k dopravě vlak a vida, jak se dařilo. Jirka a Ondra Šimůnských se také svezli hromadnou a výsledek byl dobrý, asi zavedeme nový způsob dopravy na turnaje - spíše staronový. Děkuji těmto dvojicím za naszení s jakým k účasti na turnaji v Olomouci přistoupili. Dnešní trenéři by mohli z historie vyprávět, jak se dopravovali na turnaje. S pinglem na zádech a busem, nebo vlakem.
Výsledky kadetky: 2. G. Aigermanová, 20. K. Weisová, 24. L. Weisová, 42. S. Šumová
žačky: 10. K. Weisová, 12. L. Weisová


zpět na přehled