Výsledky závodů TJ Lokomotiva Teplice


Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Jizerský kord

Publikováno 20.01.19, Šerm

Dalšího ročníku Jizerského kordu se zúčastnila sedmička teplických šermířů. Ondřej Šimůnský, Jakub Kukaň, Martin Holan, Jan a Vojta Gaislerovi a minižáci Filip Kadeřábek a Vašek Krogner. Celý den se role rozhodčího zhostil Vašek Krogner st. Z lavičky to koučovali Jirka Jakeš a Karel Biebl.
Kolo skupin zvládl bez prohry Ondra a všichni šli do eliminace. Překvapením bylo duo Gaisler s 3 V ve skupině. Do "32" neprošli naši mini Filip a Vašek a povedlo se jim, že Teplice nebyly poslední. Do "16" a do bojů o finálovou osmičku šli přes opravy Vojta, Ondra a Jakub. Vojtovo 15. místo bylo skvělým úspěchem. ano a nepřišli jsme, ani o zásadní teplický duel - Ondra s Jakubem ( oba měli na 8 ). Lépe to zvládl Jakub a byl jediným reprezentantem za Teplice.
Všem účastníkům dnešního turnaje děkuji za reprezentaci oddílu.
Výsledky: 8. J. Kukaň. 10. O. Šimůnský, 15. V. Gaisler, 28. J. Gaisler, 30. M. Holan, 37. V. Krogner, 53. F. Kadeřábek

Fotogalerie: http://www.sermteplice.cz/mladsi-zaci-liberec-jizersky-kord/

Jizerského kordu v Liberci v kategorii žáků reprezentoval skupina devíti teplických šermířů - Jan Kotala, Arthur C. Clark, Martin Muller, Adam Souček, Antonín Sukdolák, Daniel Vach, Jakub Gaisler, Ondra Šimůnský, Jakub Kukaň. Funkce rozhodčího se ujal na celý den Zdeněk Kotala.Do "32" se probojovali Kotala, Vach, Gaisler, Clark, Muller a Šimůnský. V opravách o "12" se potkali Gaisler a Kotala. Postoupil Kotala, který přešel přes Němce Plischkeho. Do osmičky se dostali Vach a Kotala. Z fotek vidíme i silný doprovod rodičů - prostě teplická parta. Na lavičce tak jako v sobotu resp. celý den na nohou koučovalo duo Jakeš/ Biebl.
Výsledky: 5. D. Vach, 8. J. Kotala, 13. J: Gaisler, 21. A.C. Clark, 30. O. Šimůnský, 31. M. Muller, 33. A. Sukdolák, 39. A. Souček, 46. J. Kukaň,
Všem děkuji za reprezentaci a výsledky.

No a odpoledne na žačkách šermovalo kvarteto našich děvčat - Lucie Černíková, Ivanka Mullerová a Katka a Lenka Weisovy. Žezlo rozhodčího držel Zdeněk Kotala, až do konce. Všechny se probojovaly do "32". Nejdál došla Katka Weisová, která bojovala o finálovou osmičku. Sice to nevyšlo, ale přesně před rokem šermovala Katka poprvé. 9. místo je parádní výkon.
Výsledky: 9. K. Weisová, 21. LK: Weisová, 22. L. Černíková, 31. I. Mullerová
Všem díky vč. koučům Jirkovi a Karlovi


zpět na přehled