Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Krajský pohár žactva Ústeckého kraje v běhu na lyžích

Publikováno 17.02.19, Běžecké lyžování

Poslední individuální závod KP v běhu na lyžích - Osecká 15 stanovila pořadí Poháru žactva.
Zejména ti závodníci, kteří se zúčastnili všech závodů měli šanci bodovat. A řadě našich se to podařilo!
Mezi předškoláky zvítězil Toník Benda, 2, byl bruno Paroulek, předškolačka Adélka Gazdová obsadila 3. místo.
V kategorii minižáků byl 2. Otík Vágner a 3. Jonáš Kabát. A u minižaček zvítězila Anička Hlisníková, 3. byla Tonička Špalková.
Nejmladší žáky suveréně opanoval Kuba Švarc, nejmladší žačky pak 1. Nikola Žilinská, 2. Libuška Moučková a 3. Hanka Gaislerová.
těsně 2. byl v kategorii mladších žáků Jenda Hlisník.
Starší žák Matěj Holka obsadil 2. místo, a starší žákyně Ellen Leitermannová 3. místo.
Mezi žactvem U15 byl Kuba Machold 3., zvítězila i Nela Žilinská, 3. byla Katka Lázničková.