Foto z akcí oddílů TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

ZODM 2020

Publikováno 23.01.20, Běžecké lyžování

Od 20.-24.1.2020 se konaly v Karlovarském kraji Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže. běžecké lyžování závodilo na tratích těsně za hranicemi v areálu Fichtelberg (klasika) a dále v areálu Jahodová louka u Božího Daru.
První závod čekal na reprezentanty Úkr, mezi kterými byli 4 zástupci oddílu, v úterý na Fichtelbergu: v klasice se nejlépe dařilo shodně devátým Ellen Leitermannové a Matesovi Holkovi.
Druhý soutěžní den se běžci na lyžích ke svému závodu volnou technikou přemístili na "Jahodovku", kde nadšení pořadatelé ze LK Slovan Karlovy Vary připravili i přes absolutní nedostatek sněhu náročný 1,5 km okruh.
Výborný výkon podala na trati 3 km Katka Smržová (SKPU), která obsadila 5. místo a vychutnala si květinový ceremoniál, na kterém jí cenu a diplom předal slavný žokej Josef Váňa.
Pěkné výkony podali i 12.Mates Holka a 14. Miki Kotz a Ellen Leitermannová, kterou o výrazně lepší pozici připravila smůla před cílem.
Ve čtvrtek se jela závěrečná mix štafeta. reprezentanti kraje se nenechali zahanbit a na trati na 6x1,5 km vybojovali výborné 8. místo! ☃️❄️👍